Akcja rejestracja

Akcja Rejestracji Dawców Szpiku kostnego pod nazwą #mamytowgenach powstała z inicjatywy firmy ML System S.A. i adresowana jest do podmiotów zatrudniających pracowników lub współpracujących w oparciu o inne formy prawne z osobami fizycznymi. W Polsce co 40 minut, a na świecie co 27 sekund ktoś dowiaduje się, że cierpi na białaczkę lub inny nowotwór krwi. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest znalezienie zgodnego Dawcy komórek macierzystych.

W bazie Fundacji DKMS w Polsce znajduje się obecnie ponad 1,7 milionów zarejestrowanych Dawców szpiku, jednak wciąż potrzebni są nowi, ponieważ aż co piąty chory nie znajduje swojego Dawcy. Akcja #mamytowgenach to akcja – rejestracja potencjalnych Dawców szpiku w przedsiębiorstwach. Niezależnie od tego, czy dana firma jest korporacją, fundacją, spółką prawa handlowego czy firmą rodzinną – pracownicy każdej z nich mogą skutecznie wesprzeć walkę z nowotworami krwi dając tym samym pacjentom na całym świecie bezcenną szansę na nowe życie.

 

 

G

Regulamin akcji do pobrania

W bazie DKMS w Polsce znajduje się obecnie ponad 1,7 milionów zarejestrowanych Dawców, jednak wciąż potrzebni są nowi, ponieważ aż co piąty chory nie znajduje swojego Dawcy. Akcja #mamytowgenach to akcja – rejestracja potencjalnych dawców szpiku w przedsiębiorstwach. Niezależnie od tego, czy dana firma jest korporacją, fundacją, spółką prawa handlowego czy firmą rodzinną – pracownicy każdej z nich mogą skutecznie wesprzeć walkę z nowotworami krwi dając tym samym pacjentom na całym świecie bezcenną szansę na nowe życie.

WŁĄCZ się w pomaganie

Nie otrzymałeś jeszcze nominacji? Zgłoś już teraz swoją firmę!

Wypełnij formularz i dołącz do akcji

15 + 9 =

W celu zabezpieczenia antyspamowego wpisz dodatkowo sumę wartości podanych liczb.